درباره گروه صنعتی رایان

درباره گروه صنعتی رایان

گروه تولیدی رایان صنعت با بیش از سی سال سابقه در صنایع مختلف و نزدیک به ده سال تجربه در ساخت و تولید ماشین آلات بسته بندی آماده خدمت رسانی و تامین نیازهای شما عزیزان در بسته بندی محصولات تان میباشد.شرکت رایان صنعت به عنوان یک اصل استراتژ یک به رضایت و آرامش خاطر مشتریان خود در بهره برداری از محصولات خود اهمیت زیادی قائل میباشد. ما همواره سعی نموده ایم در عین ارزانی محصولات خود دوام طولانی و بهره برداری آسان را در نظر داشته باشیم و در این راه تا حد بسیاری نیز موفق بوده ایم. بو یژه آنکه ماشین آلات ما بطور گسترده ای در شهرستان های دور افتاده مورد استفاده قرار میگیرد و در آن نقاط بواسطه بعد مسافت امکان تعمیر دستگاه و یا تهیه قطعات یدکی آن مشکل میباشد. لذا ما در طراحی و ساخت ضمن استفاده از قطعات با دوام از تکنیک سهل و آسان استفاده نمودیم تا نگهداری دستگاههای ما برای مشتریانمان ساده و بدون دردسر باشد.چرا که آسایش خاطر شما موجب آرامش خاطر ما نیز میباشد.استانداردهای شرکت ما بر اساس صنایع بسته بندی dibi pack  ایتالیا طراحی و تنظیم گردیده است.به همین خاطر از بسیاری نمونه های ایرانی و چینی موجود در بازار داخلی بمراتب بهتر .با دوام ترو تواناتر میباشد. ولی بلحاظ قیمت از تمامی دستگاههای مشابه ارزانتر و با قیمتی مناسبتر تقدیم مشتریان گرامی میگردد.و چون تولید تماما توسط شرکت خود ما انجام میشود لذا بلحاظ پشتیبانی و تضمین خدمات خریداران محصولات ما از آرامش خاطر کامل برخوردار میباشند.

 

مزایای دستگاههای ما:

قیمت بسیار مناسب و ارزانتر از کلیه رقبا .


کیفیت بسیار عالی.بکار بردن قطعات با دوام و استفاده از تکنولوژی آسان بصورتی که نگهداری و تعمیر برای یک گارگر ساده نیز امکان پذیر باشد.

پشتیبانی کامل در نگهداری ماشین آلاتمان -ارائه مشاوره رایگان و تقدیم هر نوع قطعه مورد نیاز به مشتریانمان در تمامی نقاط میهن.

 

 

 

 

 

 تمامی حقوق این سایت برای گروه صنعتی رایان پک محفوظ میباشد

طراحی و بهینه سازی در طراحی سایت جهش